HAKKIMIZDA


Şirketimiz 1997 yılında Yusuf Şahin tarafından “ŞAHİN KLİMA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.” adı altında kurulmuştur. 2013 yılı sonuna kadar bir çok projeye imza atmış olan firmamız müteahhitlik ve mühendislik sektöründe daha etkili bir marka olabilmek ve kurumsallaşmak amacıyla Ticari Unvanını “İNOVASYON TEKNİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.” olarak değiştirilmiş ve “INNOVATECH” markasını yaratmıştır.

INNOVATECH markası adı altında hizmet veren firmamızın temel faaliyet konusu mekanik tesisat uygulaması olup anahtar teslim taahhüt hizmeti veren mühendislik ve müteahhitlik şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren yapılan AVM’ler, Hastaneler, Oteller, İş Merkezleri, Okullar, Devlet Binaları, Konutlar vb. bütün yapılarda; müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, işveren isteklerini teknik çözümlerden taviz vermeden en hızlı, en kaliteli ve düşük maliyetle karşılamayı amaç edinmiştir. Firmamız işverenin güvenini ve takdirini kazanmanın maddi kazanç sağlamaktan daha önemli olduğunun bilincindedir.

Bu ilkeler doğrultusunda ilk günden itibaren taahhüdümüz altında tamamlanan işler, bir sonraki işler için en güçlü referanslarımız olmuştur.

Kadromuz içinde yer alan elemanlarımız öncelikli ilke olarak; işveren ve işçi ilişkilerinde açıklık ve dürüstlüğü prensip edinmişlerdir. Bu tercih yapmış olduğumuz işin kalitesine olumlu olarak yansıyarak firmanın sektör içindeki saygınlığında en önemli unsurlardan biri olmuştur.

INNOVATECH GROUP olarak, kaliteyi sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini sağlamak temel prensiplerinden olup, bu felsefede sizlere çeyrek asırdan fazla hizmet sunmaktan kıvanç duyarız.